Czy stres zabija? A może sprawia, że żyjemy? Cała prawda o stresie, obejrzyj koniecznie do końca!!! Masz pytania: kontakt@handmadeworld.pl
Jaka ta kawa jest naprawdę? Czy to samo zło, a może dobro? A co jeśli nie ma jednoznacznej odpowiedzi? Obejrzyj filmik i sprawdź co ta “mała czarna” w sobie ma:-) Zapraszam do komentowania, lajkowania i wypicia ze mną filiżanki Kawy.
Kolejna odsłona moich przeżyć ,którymi dzielę się z Wami w tej trylogii. Filmów jest 4, bo lekcja od Boga nr I jest w dwóch częściach. Wyciągnęłam z tego niezłą lekcję, może i Wy macie podobne przeżycia. Dzielcie się nimi w komentarzach.
Kolejna część Trylogii “Lekcje od Boga”. Nauka o tym jak czytać rzeczywistość i dostrzegać w niej to czego na pierwszy rzut oka nie widać. Jak zmiana perspektywy i spojrzenia realnie odmienia życie. Trzy Lekcje od Boga.
Kolejna lekcja od Boga tym razem nr.2 Oglądając film nie czujecie tych emocji jakie wywołały we mnie te lekcje. Ale może i Wy drodzy Widzowie mieliście podobne przeżycia, które wywarły na Was ogromne wrażenie, bądź nawet zmieniły Wasze życie. Piszcie o tym, dzielcie się wrażeniami w komentarzach. Być może pomożecie komuś i uwrażliwicie go na sygnały z “zewnątrz”:-)
Dziś zadam wam pytanie: Jak myślicie, czy wasi milusińscy: pieski, kotki, kanarki, chomiki, a nawet rybki, mają sny? A może jest on zarezerwowany tylko i wyłącznie dla człowieka?. A jeśli śnią to czy kolorowo, a może czarno-biało? Czy śnią też o was, swoich opiekunach? Czy miewają koszmary? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w tym filmie!
Czy to juz bezsenność ? Cierpisz na bezsenność? A może problem ze snem to tylko pojedynczy epizod? Nie wiesz czy się martwić czy jeszcze nie? Czy bezsenność to choroba i trzeba ją leczyć? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w tym filmiku. Czujesz niedosyt? Chcesz wiedzieć więcej? Pisz: kontakt@handmadeworld.pl Wpadnij też do mojego sklepu, www.handmadeworld.pl może to zakupy będą rozwiązaniem twojego problemu ze snem. Pozdrawiam Ela text
Totalne zero, to film o tym czego nie wolno robić przed snem, jeżeli zależy Ci na spokojnym i regenerującym śnie.
Po co i dlaczego śnimy? To pytanie zadają sobie naukowcy od wielu lat, przeprowadzają badania i doświadczenia ale jeszcze nikomu nie udało się w 100% pewności powiedzieć: “śpimy dlatego, że….. i koniec dyskusji!” Ale nie, dyskusjom nie ma końca. Czy nam przeciętnym obywatelom, potrzebna jest ta wiedza? Czy coś zmieni? Na te pytania próbuję odpowiedzieć w tym odcinku.
Czy boisz się Śmierci? Czy zadajesz sobie pytania jaka ona jest i co ze sobą niesie? Co jest po tamtej stronie? Jaka/jaki będziesz gdy przejdziesz “TAM”? Od lat zadaję sobie te i wiele innych pytań. Odpowiedzi i wiedzę jaką zdobywam, nie umniejsza mojego strachu przed Śmiercią. Czy i Ty boisz się Śmierci?
Kolejny film o sennej tematyce. Mara senna, zmora, dusiołek, naukowo to paraliż senny. Dopadają Cię koszmary, dusisz się w nocy lub miewasz paraliż senny? Ten film jest dla Ciebie!!! czujesz niedosyt informacji? Twój problem jest poważniejszy niż opisany w filmie? Metody z filmu zawiodły?Napisz.
Witajcie, “historia babci,” “Czy diabeł istnieje”, czy wydarzyła się naprawdę? A może to tylko pijacki wymysł? Czy mózg sam może stworzyć taką historię i w nią uwierzyć? Napiszcie w komentarzach jakie jest wasze zdanie. Zapraszam też do mojego sklepu www.handmadeworld.pl może znajdziecie tam coś dla siebie. Jeśli jednak wasz problem jest dużo poważniejszy, cierpicie na bezsenność, albo nie potraficie poradzić sobie z jakimś problemem, który spędza wam sen z powiek… napiszcie: kontakt@handmadeworld.pl xt
Prawo Przyciągania o którym napisano całe tomy, a ludzie nadal są nieszczęśliwi i nie poznali jego Sedna. Wyjaśniam w tym filmiku na czym ono polega! Jak z niego korzystać oraz to, że nie każdy do niego dorósł! Sprawdź dzięki darmowej ankiecie, wiedzę na ten temat! Link do ankiety: https://handmadeworld.pl/ankiety/?v=9b7d173b068dentries/7/ Pójdź drogą i Prawdy i Wiedzy.